ШАНОВНІ КОЛЕГИ

Компанія “Агропродсервіс” має за честь запросити Вас на Форум аграрних інновацій

“Нове Зернятко” – НАСТАСІВ 2016,

який відбудеться 21 червня 2016 року в селі Настасів Тернопільського району, Тернопільської області.

GPS – координати: 49.428679 25.526080

Форум аграрних інновацій — новий формат спілкування професіоналів в галузі рослинництва

Компанія «Агропродсервіс» 21 червня з 10 год. запрошує фахівців та спеціалістів в галузі сільськогосподарського виробництва на Форум аграрних інновацій «Нове зернятко»-Настасів-2016.

За словами директора підприємства Андрія Барана, захід відбудеться в новому сучасному форматі спілкування спеціалістів і тому кожен матиме змогу побачити і дізнатися більше саме про те, що його цікавить, як фахівця в галузі.

«У співпраці компанії «Агропродсервіс» з нашими партнерами та клієнтами, ми покажемо спільні напрацювання в галузі насінництва, доробки і переробки високоякісного насіннєвого матеріалу. – говорить Андрій Степанович. – А також продемонструємо технології вирощування зернових, зернобобових та технічних культур, які ми використовуємо в нашій діяльності».

Участь в заході візьмуть понад 30 компаній-партнерів, які спеціалізуються на насінництві, засобах захисту, виробництві добрив, є продавцями сільськогосподарської техніки.
Під час відвідин форуму, гості та партнери матимуть можливість оглянути демонстраційні посіви агрокультур, виробничі потужності компанії «Агропродсервіс», лабораторію, насіннєвий завод, побачити сад та виставку спеціалізованої сільськогосподарської техніки.
На дозвіллі гості зможуть скуштувати страви національної кухні від кращих рестораторів міста Тернополя та продегустувати м’ясні вироби Тернопільського м’ясокомбінату.

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:

10:00 год. – приїзд та реєстрація учасників та гостей (ранкова кава).
11:00 год. – офіційне відкриття Форуму.
з 11:30 год. – огляд демоцентру “Агроскоп”, демонстрація ділянок зернових, технічних та зернобобових культур, насіннєвого заводу, яблуневого саду, презентація продукції партнерів, знайомство з компаніями-партнерами, виробниками засобів захисту рослин, добрив, насіння, огляд новинок сільскогосподарської техніки.

КАРТА-МАРШРУТ

Організатор:

Головний партнер:

Партнери:

До Ваших послуг частування стравами національної кухні від кращих рестораторів міста Тернопіль, та дегустація мясних виробів Тернопільського м’ясокомбінату.

Контакті телефони:
+380673524496 Дмитро Костик
+380979033860 Ірина Жмуд

info@novezernyatko.com.ua
dmytroaps@gmail.com
agroprodservice@gmail.com